BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH I INWESTYCYJNYCH

O nas

Wraz z moją firmą od 20 lat projektuję budynki wielobranżowe w całej Polsce.
Mamy bogate doświadczenie w każdej dziedzinie, więc masz pewność, że nasze projekty są wykonane solidnie i profesjonalnie.
Cały czas poszerzamy swoją działalność, także na rynek zagraniczny i poprawiamy jej jakość nadążając za nowymi trendami architektonicznymi.
Nasz dorobek cechuje się różnorodnością tematyczną - w swojej grupie projektowej mamy fachowców różnych dziedzin budowlanych i architektonicznych, poczynając od konstruktorów, aż po architektów wnętrz, więc nasze projekty są dopracowane w każdym detalu.
Do tworzenia naszych budynków zawsze używamy najwyższej jakości materiałów i nowych technologii dostępnych na rynku - stawiamy na jakość.

Odnieśliśmy wiele sukcesów na polu projektowym, a największym z nich jest nagorda grand prix za najlepsze wnętrze roku 2015 w województwie kujawsko-pomorskim za budynek Centrum Edukacji Młodzieży im. J. Popiełuszki w Górsku.

Współpracując z nami masz gwarancję, że Twój projekt będzie wysokiej jakości.

- mgr inż. Oktawian Woźniak


Oferujemy: projekty koncepcyjne, projekty budowlane i wykonawcze wielobranżowe, inwentaryzacje, ekspertyzy stanu technicznego budynków, projekty zabezpieczenia ppoż. budynków wysokich. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę, nadzory inwestorskie.
Więcej w zakładce USŁUGI.

Znajdż nas na: Facebook © Copyright by DOMINEX 2024


PROJEKTY

- UŻYTECZNOŚĆ PUBLICZNA
- WNĘTRZA
- OBIEKTY SPORTOWE
- BUDYNKI PRZEMYSŁOWE / HALE
- OBIEKTY ZABYTKOWE